Moreno MOR050 szafka RTV prawa Krysiak Meble

Moreno MOR050 szafka RTV prawa

Moreno MOR050 szafka RTV prawa
Moreno MOR050 szafka RTV prawa
Moreno MOR050 szafka RTV prawa
Moreno MOR050 szafka RTV prawa
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

2508
Dostawa GRATIS
Szerokość 149 cm, Wysokość 47 cm, Głębokość 48 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-7 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Moreno MOR050 szafka RTV 2-drzwiowa z 2 szufladami prawa 149 × 47 × 48 cm

  • szafka RTV 2-drzwiowa z 2 szufladami
  • oświetlenie LED w standardzie
  • front naturalna okleina z kłód starego dębu
  • korpus naturalna okleina dębowa
  • szafka RTV zmontowana - nie wymaga montażu
  • Występujące w drewnie przebarwienia, sęki, ubytki i pęknięcia są zamierzonym celem projektanta i nie podlegają reklamacji

Szafka RTV MOR050 jest jednym z komponentów kolekcji Moreno renomowanego producenta mebli Krysiak. Szukając solidnego i funkcjonalnego mebla, będzie to idealny wybór.

Uniwersalność rozwiązań, połączona z estetyką i wysoką jakością

Szafka RTV z kolekcji Moreno została stworzona z elementów litego drewna, połączonych na froncie z naturalną okleiną z kłód starego dębu. Korpus wykonano z naturalnej okleiny dębowej. Produkt jest solidny, trwały i z pewnością posłuży przez co najmniej kilka lat, będąc w ciągłej eksploatacji.

Atutem propozycji producenta Krysiak jest precyzyjne wykonanie frezów, jakie można dostrzec wewnątrz korpusu mebla, co sprawia, że całość szafki nabiera szlachetnego wyglądu i unikalnego charakteru.

Idealne miejsce do przechowywania tuż pod ręką

Szafka RTV MOR050 idealnie sprawdzi się w salonach i pokojach dziennych, jak i w sypialni jako szafka nocna o większych rozmiarach. Jest to mebel, który bez problemu pomieści istotne, niewielkie przedmioty codziennego użytku, jak i dokumenty lub klasery, co pozwoli zachować porządek wśród pilotów do różnego rodzaju sprzętów.

Szafka podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich stanowi kolumna dwóch pojemnych szuflad, których atutem jest samodomykanie.

W drugiej i trzeciej części są dwie zamykane przestrzenie, podzielone na półki. Szkło, z którego wykonana jest widoczna lewa strona, nadaje wnętrzom wyjątkowej elegancji i szyku. Druga, wykonana z płyty, dopełnia kolorystycznie całą konstrukcję. Na wyróżnienie zasługuje oświetlenie LED, nadające wnętrzom unikalnego klimatu.

Całość konstrukcji jest fabrycznie zamontowana, co pozwala zaoszczędzić czas składania mebla.

Uniwersalność wyglądu pasująca do wielu stylów aranżacyjnych

Wykonanie z naturalnej okleiny w ciepłym odcieniu oleju naturalnego daje wiele możliwości aranżacyjnych. Szafka idealnie pasuje do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych, a ciemne elementy dekoracyjne, jak spód szafki, uchwyty i obramowanie przestrzeni przy półkach, mogą stanowić dopełnienie wnętrz w stylu loftowym i rustykalnym.

Widoczne odchylenia kolorystyczne, w tym pęknięcia, sęki i przebarwienia są zamierzonym celem projektanta, nadającym im oryginalności. Nie podlegają reklamacji.