Atelie witryna wąska Krysiak Meble

Atelie witryna wąska

Atelie witryna wąska
Atelie witryna wąska
Atelie witryna wąska
Atelie witryna wąska
Negocjuj cenę

3214
Szerokość 69 cm, Wysokość 202 cm, Głębokość 45 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-7 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Wąska witryna 2-drzwiowa z szufladą do salonu Atelie

  • korpus okleina naturalna
  • front masyw dębowy
  • witryna zmontowana - nie wymaga montażu

Występujące w drewnie przebarwienia, sęki, ubytki i pęknięcia są zamierzonym celem projektanta i nie podlegają reklamacji.

Trendy w aranżacjach wnętrz zmieniają się tak często, że aby za nimi nadążyć, trzeba by robić generalny remont co kilka lat. Aby tego uniknąć, wiele osób decyduje się na zakup mebli o klasycznej bryle, które nie wychodzi z mody. Czy jest coś bardziej klasycznego niż elegancka wąska witryna Atelie w naturalnym kolorze drewna?

Witryna Atelie to praktyczne rozwiązanie do każdego salonu i pokoju dziennego

Dlaczego wąska witryna Atelie przyda się w każdym wnętrzu? Poza tym, że gustownie wygląda i przyciąga oko, jest do tego bardzo praktyczna. Ten mebel o stosunkowo prostej bryle pozwoli przechowywać wygodnie różne przedmioty — w szufladzie drobniejsze, natomiast na półkach ukrytych za pełnymi drzwiami, większe. Górna część, która jest nieukryta lub przeszklona, może posłużyć jako swoista galeria. Ukochane książki, pamiątki z wakacji czy przedmioty z kolekcji będą doskonale uwidocznione i zaprezentowane, jeśli postawimy je na półkach witrynki.

Mebel niczym dzieło sztuki

Każdy mebel wykonany ręcznie, taki jak wąska witryna Atelie, staje się małym dziełem sztuki. Profesjonaliści, odpowiedzialni za projekt witryny, zadbali o każdy, nawet z pozoru nieistotny szczegół. Nie tylko konstrukcyjny, ale także ozdobny. Piękne, klasyczne okucia w postaci uchwytów doskonale komponują się drzwiami frontowymi o geometrycznych zdobieniach. Delikatne, podłużne żłobienia również dodają odpowiedniego charakteru. Całość podkreślona została przez naturalne przebarwienia, ubytki i sęki będące oryginalnym elementem drewna.

Jakość, za którą warto zapłacić

Wąska witryna Atelie to mebel, za który warto zapłacić nieco więcej. Drewniany, klasycznie elegancki i niezwykle solidny stanie się ozdobą Twojego salonu i jadalni. Wykonana przez najlepszych specjalistów ze swojej dziedziny, posłuży przez wiele lat zarówno Tobie jak i innym domownikom. Patrząc na zakup z perspektywy czasu, będzie to inwestycja, która na pewno się zwróci. Zamiast kupować kilka sztuk gorszej jakości, lepiej zainwestować w jeden, porządny egzemplarz.