Atelie 4D witryna Krysiak Meble

Atelie 4D witryna

Atelie 4D witryna
Atelie 4D witryna
Atelie 4D witryna
Atelie 4D witryna
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

4675
Dostawa GRATIS
Szerokość 120 cm, Wysokość 202 cm, Głębokość 45 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-7 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Witryna 4-drzwiowa z 2 szufladami Atelie 4D

  • korpus okleina naturalna
  • front masyw dębowy
  • meble zmontowane - nie wymaga montażu.

Witryna Atelie 4D producenta Krysiak Meble stanowi klimatyczny element wyposażenia pokoju dziennego lub jadalni. Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów stanowi wyjątkowe uzupełnienie wystroju o nadzwyczajnej jakości. Z pewnością zyska ona uwagę miłośników estetyki opartej na postarzanym drewnie.

Unikatowa estetyka postarzanego drewna

Szlachetny styl witryny z kolekcji Atelie sprawia, że jest ona wizytówką każdego pomieszczenia, w którym się znajduje. Jej unikalna estetyka nadaje ciepły klimat i wyjątkową atmosferę  całemu wystrojowi. Wpływa na to między innymi  łagodny odcień postarzanego dębu, który stanowi  największą ozdobę mebla. Sprawdzi się on idealnie we wnętrzach o charakterze rustykalnym, loftowym, skandynawskim, a także w tych klasycznych.

Naturalne materiały i dbałość o szczegóły

Klasyczny styl mebla jest podkreślony wyrafinowanym kolorem naturalnego dębu, jaki został użyty do jego wykonania. Wyraźnie widoczne seki i usłojenia dodają witrynie jeszcze większej elegancji, co wpływa na jego oryginalność. Korpus konstrukcji pokryty został naturalną okleiną,  natomiast front wykonany został z masywu dębowego. Wyjątkowość mebla uzyskana została również poprzez nadzwyczajną precyzję oraz szczególną dbałość o szczegóły.

Organizacja przestrzeni dzięki wielu komorom

Podział na 4 części zamknięte i 2 szuflady pozwala na efektywną organizację przedmiotów codziennego użytku, a także ułatwia utrzymanie porządku. Część znajdująca się za przeszkloną częścią idealnie sprawdzi się do przechowywania eleganckiej reprezentatywnej zastawy stołowej, która wzorowo łączy się z estetyką witryny. Produkt nie wymaga samodzielnego montażu.

Występujące w drewnie przebarwienia, sęki, ubytki i pęknięcia są zamierzonym celem projektanta i nie podlegają reklamacji.