Kontenerki dziecięce

Amazon Typ85 kontenerek Amazon Amazon Typ85 kontenerek
Promocja

Amazon Typ85 kontenerek

od 284 zł
od 299 zł
Szerokość 46 cm, Wysokość 67 cm, Głębokość 46 cm
Luna LN10 wielofunkcyjna skrzynia Luna Luna LN10 wielofunkcyjna skrzynia

Luna LN10 wielofunkcyjna skrzynia

339 zł
Szerokość 99 cm, Wysokość 39 cm, Głębokość 42 cm
NILS kontenerek sosna NILS kontenerek sosna

NILS kontenerek sosna

229 zł
Szerokość 40 cm, Wysokość 65 cm, Głębokość 36 cm
Czas realizacji 96h
SIMON 2 kontenerek biały SIMON 2 kontenerek biały

SIMON 2 kontenerek biały

274 zł
Szerokość 41 cm, Wysokość 63 cm, Głębokość 37 cm
Czas realizacji 96h
Bota M 00 kontenerek Bota M Bota M 00 kontenerek
Promocja

Bota M 00 kontenerek

328 zł
349 zł
Szerokość 40 cm, Wysokość 53 cm, Głębokość 45 cm

Aranżacja pokoju dziecięcego wymaga nie tylko dopasowania do siebie elementów pod kątem estetycznym, ale również zadbania o funkcjonalność. Maluchy uwielbiają się bawić – a to wiąże się z dużą ilością zabawek w pokoju. W ich wygodnym przechowywaniu pomagają nie tylko stacjonarne szafki, ale również kontenerki dziecięce, które są ich mobilnymi odpowiednikami. To element wystroju, który można przesuwać w dowolne miejsce w zależności od potrzeby. W naszym sklepie znajdziesz szeroki przekrój kontenerków, które idealnie sprawdzą się w każdym dziecięcym pokoju.

Kontenerki pod biurko dla dziecka

Wykorzystanie kontenerków pod biurko dla dziecka to idealne rozwiązanie w dziecięcych pokojach, gdzie brakuje półeczek i szafek. Niektóre biurka posiadają ich niewielką ilość. Zdarza się również, że rodzice zastępują je stolikiem, który zaadaptowano na potrzeby dziecka w celu odrabiania lekcji i zabaw manualnych. W takim wypadku, zamiast kupować nowy mebel, można zainwestować w kontenerek pod biurko, który zaspokoi zapotrzebowanie na miejsce do przechowywania rzeczy. Co ważne, kontenerki są mobilne, wyposażone w kółka – to właśnie odróżnia je od zwyczajnych szafek. To komfortowe rozwiązanie zwłaszcza w przypadku maluchów, które lubią bawić się w całym domu, pozostawiając po sobie zabawki. Wystarczy przyciągnąć kontenerek na kółkach, aby w ciągu paru chwil ułożyć je na półkach.

Rodzaje kontenerków pod biurko dla dziecka

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki przekrój kontenerków pod biurko dla dziecka, wśród których można znaleźć zarówno wysokie modele, jak i te niskie, skutecznie zastępujące szafki nocne. Kontenerki mogą również przybrać formę skrzyni – pojemnego akcesorium, które może służyć do przechowywania zabawek czy przyborów plastycznych i wyposażenia szkolnego. Oferujemy między innymi modele wykonane z aluminium czy drewna. Wszystkie cechują się najwyższą jakością wykonania i wykorzystanych w procesie produkcyjnym materiałów. Szeroki przekrój brył i estetyk pozwala na dobranie idealnego akcesorium.

Zobacz inne kategorie mebli dziecięcych i dla młodzieży.