Szafki RTV

Kama 25 szafka RTV


Lyon LYOF02 szafka RTV


Novi NVIF01 szafka RTV


Toledo TOLF02 szafka RTV


Brugia BUGT131B szafka RTV z oświetleniem


Cortina CNAF03 szafka RTV


Imperial Typ51 szafka RTV


Linate Typ50 szafka RTV


Summer Typ52 szafka RTV


Lennox New MRYT121 szafka RTV


Country 26 szafka RTV


Cortina CNAF01 szafka RTV


Summer Typ51 szafka RTV


Toledo TOLF01 szafka RTV


Desjo 21 szafka RTV


Lyon LYOF01 szafka RTV


Cortina CNAF02 szafka RTV


Hud HUDT131 szafka RTV


Desjo 20 szafka RTV


Kashmir KSMT22 szafka RTV


Country 25 szafka RTV


Kashmir KSMT231 szafka RTV


Tiziano TZT12 szafka RTV


Tiziano TZT13 szafka RTV


Mosaic 24 szafka RTV


Mosaic 25 szafka RTV


Montenegro 26 szafka RTV


Montenegro 24 szafka RTV


Montenegro 25 szafka RTV


Velvet 24 szafka RTV Dąb Rustykalny


Velvet 25 szafka RTV Dąb Rustykalny


Valverde VA171103 komoda RTV


Merano ME171003 komoda RTV


Merano ME171009 komoda RTV


Limera komoda RTV mała


Limera komoda RTV duża


Hatillo komoda RTV duża


Malaren komoda RTV mała


Malaren komoda RTV duża


Saint Tropez STZT221B szafka RTV z oświetleniem


Toledo 40 szafka RTV


Toledo 41 szafka RTV


Tuluza TUZT121B szafka RTV


Bota 40 szafka RTV


Hektor 39 szafka RTV biały połysk


Hektor 40 szafka RTV biały połysk


Silke 41 szafka RTV


Silke 40 szafka RTV

Szafki i komody RTV
Telewizor to obowiązkowe wyposażenie każdego współczesnego mieszkania. Pozwala dziś nie tylko oglądać standardowe kanały, ale dzięki niemu możemy cieszyć się serwisami streaminowymi, oferującymi najnowsze hity kinowe. Dlatego ważne jest, aby szafka RTV była nie tylko ładna, ale również funkcjonalna. Zwróć uwagę na to, co musi się zmieścić pod nią. Same piloty? Router? Pomyśl, czy szafka posiada wcięcie na kable, które zwykle staramy się ukryć. Nie zapomnij o dokładnym przemyśleniu wymiarów. Błąd w tym względzie może słono kosztować.
Jak dobrać szafkę do pomieszczenia?
Szafki i komody RTV nie mogą przytłaczać pomieszczenia. Mają być jedynie ładnym dodatkiem, który będzie pełnił bardziej funkcjonalną rolę. Jeśli więc masz niewielki pokój, postaw na niewielki mebel w jasnych kolorach. Proste linie, jasne kolory, ażurowe dodatki: to wszystko sprawi, że mebel będzie wyglądał lekko. Możesz postawić również na nowoczesne, wiszące komody. Gdy zależy Ci, aby pasował do pozostałych mebli wewnątrz, wybierz jedną kolekcję i trzymaj się jej w całym pomieszczeniu. Żadna Ci nie odpowiada w całości? Wtedy warto postawić na biały kolor płyty. Nawet jeśli odcienie będą się różnić, stojące kawałek od siebie nieco inne meble nie powinny rzucać się w oczy.
Nie odkładaj decyzji o zakupie szafki na później
Gdy urządzasz pomieszczenie, szafki i komody RTV zwykle nie są na liście priorytetowych zakupów. Myśli się o nich później, przy wybieraniu kanapy, oświetlenia oraz odpowiedniego modelu telewizora. Pamiętaj jednak, że w takiej sytuacji możesz nie zwrócić uwagi np. na ciekawe zestawy. W wielu domach komoda pod sprzęt RTV wyraźnie się wyróżnia, nie pasując do otoczenia. Na dodatek to jeden z najbardziej użytkowych mebli w salonie, który może także pełnić także rolę biblioteczki czy schowka. Pomyśl więc, na jakie przedmioty brakuje Ci miejsca i wybierz komodę, która będzie miała odpowiedni rodzaj szuflad albo półek. Na dodatek, planując takie zakupy, możesz po prostu zaoszczędzić.
Szafka to ważny element wystroju
Wbrew pozorom, niepozorna szafka RTV może być także ważnym elementem wystroju Twojego mieszkania. Na rynku dostępne są coraz to ciekawsze modele, na przykład takie posiadające oświetlenie LED. Delikatne lampki będą dodatkowym źródłem oświetlenia. Na dodatek dodadzą wymiaru nawet bardzo małemu pomieszczeniu, tworząc niezwykły klimat. A może wolisz styl boho? W takiej sytuacji warto postawić na komodę. Niewielki stolik pod telewizor może nie pozwoli Ci na schowanie dodatkowych przedmiotów, ale na pewno doda pomieszczeniu stylu. To jednak rozwiązanie dobre przede wszystkim do nieco większych mieszkań, gdy nie zależy tak bardzo na każdej dodatkowej przestrzeni, w której można schować rzeczy.
Zwróć uwagę na jakość wykonania
Telewizory często są stosunkowo ciężkie i drogie. Dlatego tak ważne jest, aby szafka RTV była wykonana z solidnego materiału. Nie może pod ciężarem sprzętu się załamać. Nie może również się chwiać. Im większy kupujesz sprzęt, tym większa i stabilniejsza powinna być podstawa. Tylko w ten sposób unikniesz wypadków. Wtedy wybierz też meble wykonane z drewna, zamiast z płyty. Choć są droższe, niewiele materiałów może równać się z ich wytrzymałością. Ponadto są ekologiczne i przyjemne w dotyku, co nie pozostaje przecież bez znaczenia. Jeśli obawiasz się o zarysowania, możesz wybrać też szafki wykonane z akrylu.
Wysokość szafki to kluczowy element
Wytrzymała, pojemna i ładna: to najważniejsze cechy szafki. Nie zapominaj jednak, że przede wszystkim ma stać na niej telewizor. Jeśli więc chcesz oglądać ulubione produkcje w wygodnej pozycji, bardzo ważna będzie jej wysokość, na którą należy zwracać uwagę w pierwszej kolejności. Standardowo optymalna wysokość to 50-60 cm. Telewizor powinien stać na wysokości oczu lub odrobinę poniżej. Niezależnie jednak od tego, jaką szafkę wybierzesz, pamiętaj, że to przede wszystkim Tobie ma podobać się wystrój Twojego salonu. Wszystkie zasady to jedynie wskazówki, które mogą ułatwić ostateczny wybór.