Hokery do jadalni

Brak produktów dla wybranych kryteriów

Hokery to wciąż nieoczywisty element wystroju wnętrz. Kojarzone przede wszystkim z ladami barowymi i restauracyjnymi, choć nie są często widziane w domowych zaciszach, powoli zaczynają napływać do domów i mieszkań. Ten niebanalny mebel doskonale odnajduje się w jadalni, kuchni i na tarasach, optymalizując przestrzeń i idealnie łącząc się z wyspami. Wprowadza do lokalu nutę elegancji i restauracyjny klimat, który nie tylko odświeży wnętrze, ale także nada mu niepowtarzalnego charakteru.

Nowoczesne hokery do kuchni i jadalni

Jadalnie, które łączą się z salonem i kuchnie posiadające wyspę doskonale uzupełnia stylowy, nowoczesny hoker. Pozwala na zakupienie wysokiego, wygodnego stołu i jednocześnie zajmuje niewiele przestrzeni – znacznie mniej od klasycznych krzeseł. Hokery do jadalni, połączone z wyspą, to doskonałe rozwiązanie dla mieszkań, które ze względu na ograniczoną przestrzeń nie posiadają wydzielonego miejsca do spożywania posiłku. Pozwalają na cieszenie się obiadem w gronie najbliższych przy wyspie, sprawiając, że poczują się Państwo jak w renomowanej restauracji. To także prosta metoda na wydzielenie w mieszkaniu strefy przypominającej bar koktajlowy, która zrobi ogromne wrażenie na gościach i odświeży Państwa wnętrze.

Regulowane hokery na każdą okazję

Wyjątkowość hokerów zapisana jest w ich uniwersalności. Minimalistyczny, nowoczesny wygląd pasuje do każdego typu wnętrza. Połączenie białego siedziska z nóżkami z jasnego drewna doskonale łączy się ze stylem skandynawskim i angielskim, a miękkie, okrągłe pufy na metalowym stelażu wprowadzą klimat barów z XIX i XX wieku do loftowych i retro wnętrz. Regulowane hokery dają pewność, że bez względu na wysokość posiadanego stołu czy wyspy, dopasują się idealnie. To możliwość uzyskania siedzisk 2w1 – niskie, w przypadku siadania do klasycznej wysokości ławy czy na tarasie i wysokie, idealne do wyspy. To nie tylko niezwykły komfort użytkowania, ale także wyjątkowy design, łączący w sobie nowoczesny minimalizm z tradycją nowojorskich barów.