Tulsa 01 półka wisząca Helvetia Meble

Tulsa 01 półka wisząca

Tulsa 01 półka wisząca
Tulsa 01 półka wisząca
Tulsa 01 półka wisząca
Tulsa 01 półka wisząca
Rabat w koszyku

259
Szerokość 160 cm, Wysokość 22 cm, Głębokość 23 cm
Kolory Helvetia
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 6-8 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Półka wisząca Tulsa 01

  • wymiary: 
    • szerokość 160 cm.
    • wysokość 22 cm.
    • głębokość 23 cm.
  • płyta meblowa / laminat
  • mebel w paczkach do samodzielnego montażu

Klasyczna półka to rzecz, której nie da się przecenić. Może służyć ustawianiu ozdób, kwiatów, książek, jest też wygodnym sposobem na przechowywanie przedmiotów mających być zawsze pod ręką. Tulsa 01 półka wisząca spełnia wszystkie te funkcje i oferuje znacznie więcej. Sprawdź, jakie ma zalety!

Wytrzymały materiał produkcji, czyli gwarancja długoletniej trwałości

Drewniane meble to synonim solidności i służenia przez długie lata w niezmienionym stanie. Niestety nie da się nie zauważyć, że kosztują one zazwyczaj bardzo dużo pieniędzy. Nieco mniejszy koszt jednocześnie przy podobnej jakości daje wytrzymała płyta meblowa. Jej produkcja charakteryzuje się mniejszym zużyciem surowców, dlatego kosztuje znacznie mniej, a jednocześnie ofiaruje wartości zbliżone do drewna. Tę półkę pokryto dodatkowo ochronnym laminatem, dzięki czemu cechuje się jeszcze większą odpornością.

Półka wisząca w różnych wersjach kolorystycznych

Opisywany mebel w swojej klasycznej wersji przypomina dębowe drewno. Ten uniwersalny wygląd sprawia, że pasuje do wielu wnętrz w różnych stylach aranżacji — od nowojorskiego po industrialny. Możesz jednak wybrać także białą wersję tego samego modelu. Jego prosta forma uczyni go idealnym wyborem do wnętrz o minimalistycznym wystroju, na przykład tym inspirowanym skandynawskim.

Sprawdzony producent dobrej jakości mebli

Przedsiębiorstwo Helvetia od 30 lat zajmuje się produkcją funkcjonalnych mebli, które każdy może mieć w swoim domu. Ich produkty cechują się wyjątkowo atrakcyjnymi cenami, ale niski koszt nie wpływa negatywnie na jakość. Wręcz przeciwnie - kilkuset specjalistów dba o to, by każdy element wykonano z dbałością o szczegóły, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się trwałymi oraz ładnymi meblami. Renomę firmy poświadcza zaufanie i uznanie tysięcy klientów z całej Polski.

Funkcjonalna półka to tylko jeden z wielu elementów naszej oferty. Jeśli poszukujesz mebli najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach, to nie wahaj się, tylko sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!