XAVIER stół rozkładany Halmar Meble

XAVIER stół rozkładany

XAVIER stół rozkładany
XAVIER stół rozkładany
XAVIER stół rozkładany
XAVIER stół rozkładany
XAVIER stół rozkładany
XAVIER stół rozkładany
XAVIER stół rozkładany
XAVIER stół rozkładany
XAVIER stół rozkładany
XAVIER stół rozkładany
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

2446
Szerokość 160-250 cm, Wysokość 76 cm, Głębokość 90 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 96h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-10 tygodni po potwierdzeniu dostępności

Opis

Stół rozkładany Xavier 160(250)x90 Jasny Dąb/Czarny Halmar

  • wymiary 160÷250/90/76 cm
  • blat płyta fornirowana, na obrzeżach drewno lite jasny dąb
  • nogi stal malowana proszkowo kolor nogi czarne
  • dokładane wkładki boczne
  • wymaga samodzielnego montażu

Jeden z najbardziej uniwersalnych mebli, który może służyć jednocześnie kilku celom. Stół rozkładany Xavier Halmar zdecydowanie należy do tej listy, ponieważ z klasycznej formy małego stołu można przekształcić go w dużą powierzchnię dla kilka osób. Poznaj wszystkie jego zalety!

Wytrzymałe materiały wykonania i elegancki wygląd

Stoły drewniane, mimo że niezwykle solidne i cieszące się dużą renomą, cechują się wysoką ceną. Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek i z myślą o nieco większej oszczędności czasami stosuje się wytrzymałe zamienniki. Ten model wykonano z fornirowanej płyty, która na obrzeżach wzmocniona została litym dębowym drewnem. Cały zestaw wieńczą metalowe nogi, które pomalowano proszkowo. Zestaw to zatem połączenie najwyższej jakości materiałów w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wygodne wkładki boczne do wykorzystania w każdym momencie

Kiedy przyjmujesz gości, czasami potrzebujesz więcej miejsca na stole. W końcu gdzieś muszą pomieścić się wszystkie przygotowane przez Ciebie potrawy, prawda? W przypadku tego stołu masz do czynienia z dwiema wkładkami montowanymi po bokach. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko łatwość w montażu, lecz także dużą wygodę. Nie musisz bowiem rozkładać całego stołu, by wyjąć dodatkowe elementy. Wystarczy jedynie zamontować wkładki po bokach i stół już jest gotowy do użycia.

Stół rozkładany od sprawdzonego producenta

Firma Halmar to cieszący się uznaniem klientów importer mebli z zagranicy oraz różnych producentów z całej Polski. Mogą oni pochwalić się dużym doświadczeniem w sektorze mebli domowych, co pozwala im na świetne dopasowanie oferty do potrzeb klientów. Oprócz tego stawiają oni wyłącznie na najwyższą jakość, więc nie znajdziesz w ich ofercie żadnych słabych mebli. Halmar to z pewnością firmą, którą można śmiało polecać.

Nasz sklep oferuje najwyższą jakość produktów w atrakcyjnych cenach, a oprócz tego szybki transport. Niezależnie od tego, czy meble trzeba samodzielnie składać, czy są dostarczane już w całości, trafiają do Klienta w nienaruszonym stanie.