TOPIC fotel czarny/popielaty Halmar Meble

TOPIC fotel czarny/popielaty

TOPIC fotel czarny/popielaty
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

339
Szerokość 60 cm, Wysokość 94/104 cm, Głębokość 40/45 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 96h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-10 tygodni po potwierdzeniu dostępności

Opis

Fotel gabinetowy obrotowy na kółkach czarny/popielaty TOPIC

  • wymiary 60/94-104/45-55 cm
  • mechanizm podstawowy
  • tkanina / tkanina membranowa
  • kolor czarny / popielaty
  • Wymaga samodzielnego montażu.

Fotel na kółkach Topic to wyjątkowo funkcjonalny mebel producenta Halmar. Charakteryzuje się nowoczesnym klimatem w minimalistycznym stylu. Dzięki zastosowaniu ergonomicznych rozwiązań, zapewnia wygodę pracy przez wiele godzin. Idealnie sprawdzi się w biurze, gabinecie, a także pokoju nastolatka.

Nowoczesny styl i łatwość utrzymania w czystości

Minimalistyczna forma fotela Topic oraz gładka tkanina w stonowanych barwach czerni i szarości, jaka została wykorzystana do jego obicia, podkreślają elegancki charakter mebla. Jednocześnie wpływa to na łatwość czyszczenia wszelkich zabrudzeń. Estetyka fotela wpływa na jego uniwersalność — idealnie pasuje on do większości stylów, nie zaburzając harmonii wystroju. Sprawdzi się w pomieszczeniach klasycznych, a także nowoczesnych.

Ergonomiczna praca i komfort użytkowania

Mechanizm Tilt, jaki został zastosowany budowie fotela Topic, wpływa na wygodę i ergonomię pracy w pozycji siedzącej. Regulacja wysokości w przedziale 94-104 cm, oraz możliwość zmiany długości siedziska, między 40 a 45 cm, umożliwia indywidualne dostosowanie mebla do budowy ciała. Takie rozwiązanie pozwala na komfort pracy nawet do 4 godzin. Dodatkową zaletą jest możliwość obrotu fotela wokół własnej osi o 360 stopni, blokada oparcia w wybranym kącie nachylenia oraz podstawa oparta na kółkach.

Ponadczasowy styl i uniwersalne zastosowanie

Użycie trwałych materiałów, konstrukcja oparta solidnej podstawie oraz wytrzymałe obicie mebla gładką tkaniną połączoną z tkaniną membranową, pozwalają na wieloletnią eksploatację fotela Topic bez kłopotliwych usterek. Dzięki stonowanej kolorystyce i prostocie wzornictwa, sprawdzi się on w biurze, gabinecie, pokoju nastolatka oraz salonie. Umożliwia wygodę siedzenia i komfort ruchów podczas pracy, a także nauki. Jego budowa pozwala na udźwig ciężaru do 100 kg.

Fotel Topic wymaga samodzielnego montażu.

Jeśli szukasz funkcjonalnego mebla do pracy lub nauki, charakteryzującego się trwałością oraz ponadczasowym stylem — fotel Topic z pewnością spełni Twoje oczekiwania.