Stół Sandor 2 czarny Halmar Meble

Stół Sandor 2 czarny

Stół Sandor 2 czarny
Stół Sandor 2 czarny
Stół Sandor 2 czarny
Stół Sandor 2 czarny
Stół Sandor 2 czarny
Stół Sandor 2 czarny
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

3029
Szerokość 160-220 cm, Wysokość 78 cm, Głębokość 90 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 96h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-10 tygodni po potwierdzeniu dostępności

Opis

Czarny stół rozkładany - nowoczesny styl

  • wymiary 160÷220/90/78 cm
  • szkło
  • MDF lakierowany
  • stal nierdzewna
  • kolor szkła czarny
  • MDF biały

Nowoczesny stół, idealny do wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu. Sprawdzi się jednak również w bardziej dekoracyjnych aranżacjach w charakterze nowoczesnego przełamania.

Jeśli szukasz stołu do jadalni czy kuchni w modnym stylu, który jednocześnie gwarantuje maksimum komfortu, rozważ zakup tego modelu.

Wyróżnia go przemyślana konstrukcja i wykorzystanie wysokiej jakości materiałów. Solidność to jego kolejny atut – nawet przy regularnym składaniu i rozkładaniu, nie musisz obawiać się, że struktura stołu się nadwyręży i rozreguluje.

Stół rozkładany Sandor – gdzie się sprawdzi?

Wybór stołu rozkładanego Sandor sprawdzi się świetnie wszędzie tam, gdzie liczy się każdy skrawek wolnej przestrzeni. Meble składane świetnie nadają się do niewielkich wnętrz, umożliwiając dostosowanie aranżacji do potrzeb chwili.

W przypadku spotkań w większym gronie czy imprez okolicznościowych stół wystarczy rozsunąć – mechanizm jest bardzo prosty i nie wymaga użycia dużej ilości siły.

Co istotne, stół prezentuje się równie dobrze w złożonej i rozłożonej postaci. Złożony, ma długość 160 cm, a rozłożony – aż 220 cm. Dzięki temu, po rozłożeniu, możesz dostawić do niego co najmniej cztery krzesła więcej.

Jeśli masz małą kuchnię lub jadalnię, a często zapraszasz gości, model Sandor będzie świetną inwestycją. Dobry projekt i jakościowe materiały wykorzystane w procesie produkcyjnym gwarantują, że mebel będzie rozkładał i składał się bez zarzutu przez lata bez żadnych prac konserwacyjnych.

Stół Sandor – co go wyróżnia?

Stół rozkładany Sandor powstał na bazie lakierowanej płyty MDF białej oraz czarnego szkła. Połączenie dwóch materiałów o różniących się teksturach i odcieniach tworzy ciekawy kontrast.

Do stworzenia jego szkieletu wykorzystano również stal nierdzewną, co gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki solidnej podstawie stół jest bardzo stabilny, mimo tego, że stoi na dwóch skrzyżowanych ze sobą nogach.


Meble w paczkach do samodzielnego montażu.