Ława Fregata orzech miodowy/czarny Halmar Meble

Ława Fregata orzech miodowy/czarny

Ława Fregata orzech miodowy/czarny
Ława Fregata orzech miodowy/czarny
Ława Fregata orzech miodowy/czarny
Ława Fregata orzech miodowy/czarny
Negocjuj cenę

539
Szerokość 84 cm, Wysokość 30 cm, Głębokość 80 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-10 tygodni po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-10 tygodni po potwierdzeniu dostępności

Opis

Ława Fregata orzech miodowy/czarny Halmar 84×30×80 cm

  • wymiary 84/80/30 cm
  • MDF laminowany / stal malowana proszkowo
  • kolor orzech miodowy / czarny
  • mebel w paczkach do samodzielnego montażu.

Ława Fregata od producenta Halmar to niebanalny mebel, który sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Dzięki modułowej budowie możesz dostosować ją do swoich potrzeb. Materiały zastosowane do jej wykonania, sprawiają, że ława jest niezwykle stabilna i trwała.

Niebanalna ława idealna do nowoczesnych wnętrz 

Niska ława Fregata wyróżnia się minimalistyczną i elegancką formą, która pasuje do każdego nowoczesnego salonu. Świetnie sprawdzi się w loftowych wnętrzach. Blat wykonany jest z płyty MDF w kolorze orzech miodowy, a stalowy stelaż jest czarny. Dzięki tej klasycznej kolorystyce ława wkomponuje się w niemal każdą kolorystykę pomieszczenia.

Jej cechą charakterystyczną jest niebanalna budowa blatu. Jest on złożony z czterech szuflad, które można swobodnie wyjąć i przekładać. Z jednej strony są one gładkie, a z drugiej posiadają praktyczne przegrody. Będziesz mógł je układać w dowolnej konfiguracji np. dwie po stronie gładkiej i dwie po stronie z przegrodami. Dzięki temu ława posłuży Ci do wypicia kawy, a także do uporządkowania niezbędny drobiazgów, które chcesz mieć na wyciągnięcie ręki. Optymalne wymiary sprawiają, że spełni ona swoje funkcje i nie zajmie wiele miejsca.  

Mebel stabilny, wytrzymały i odporny na zniszczenia

Ława wyprodukowana została z wytrzymałej, trwałej i odpornej laminowanej płyty MDF. Dzięki temu mebel nie ulegnie szybko zniszczeniu pod wpływem czynników mechanicznych i chemicznych. Będzie też łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Gwarantuje to możliwość użytkowania mebla przez długi czas.

Bardzo wytrzymały jest też czarny stelaż stworzony ze stali malowanej proszkowo. Dzięki niemu ława jest bardzo stabilna. Wymaga samodzielnego montażu.

Niepowtarzalna, funkcjonalna i stabilna ława do nowoczesnych salonów

Ława Fregata wyróżnia się niebanalną i funkcjonalną formą, wytrzymałością, odpornością na zniszczenia i stabilnością. Dzięki minimalnej i eleganckiej formie pasuje do każdego nowoczesnego salonu lub innego pomieszczenia, w którym chcesz urządzić swoją strefę relaksu.