KITTY fotel obrotowy różowy Halmar Meble

KITTY fotel obrotowy różowy

KITTY fotel obrotowy różowy
KITTY fotel obrotowy różowy
KITTY fotel obrotowy różowy
KITTY fotel obrotowy różowy
KITTY fotel obrotowy różowy
KITTY fotel obrotowy różowy
Negocjuj cenę

335
Szerokość 54 cm, Wysokość 76-86 cm, Głębokość 49 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-10 tygodni po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-10 tygodni po potwierdzeniu dostępności

Opis

Fotel dziecięcy obrotowy różowy KITTY Halmar Meble 54×76-86×49 cm

  • mechanizm podstawowy
  • kółka powlekane kauczukiem
  • eco skóra kolor różowy
  • fotel wymaga samodzielnego montażu

Kitty różowy fotel dziecięcy obrotowy od firmy Halmar Meble zapewni dziecko bezpieczeństwo i komfort. Jego niewielkie rozmiary i prostota w obsłudze sprawiają, że jest idealnym meblem do pokoju dziecięcego. Wysoka trwałość materiału i mechanizm regulowania wysokości fotela daje możliwość użytkowania go przez długi czas.

Wygodny i bezpieczny fotel obrotowy do pokoju dziecięcego

Kitty różowy fotel obrotowy świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym jako wygodne siedzisko dla pociechy w czasie odrabiania lekcji, uczenia się i zabawy. Piękny różowy kolor oraz ciekawa grafika na pewno spodobają się dziecku i rozbudzą jego wyobraźnię.

Wysokiej jakości materiały i wygodne mechanizmy gwarantujące bezpieczeństwo dziecka

Oparcie i siedzisko fotela zostały wypełnione miękką i elastyczną pianką tapicerską, gwarantującą duży komfort jego użytkowania. Wierzch obito skórą ekologiczną w biało-różowym kolorze. To bardzo wytrzymały materiał, odporny na promienie słoneczne i uszkodzenia mechaniczne. Jest miękki i prosty w czyszczeniu. Wygodę użytkowania zapewniają też podłokietniki.

Fotel został wyposażony w mechanizm podstawowy. Dzięki temu mebel można wydłużyć z 76 na 86 cm i w ten sposób dostosować go do wzrostu dziecka. Wystarczy nacisnąć uchwyt i pociągnąć fotel w górę lub w dół. Mebel został też zaopatrzony w mechanizm, który pozwoli dziecku obrócić się o 360 stopni. Umożliwia to obracanie się w pożądanym kierunku, bez ryzyka naciągnięcia karku.

Fotel posiada podstawę jezdną typu krzyżak i kółka powlekane kauczukiem. Do wykonania podstawy zastosowano stal, która gwarantuje stabilność i udźwig do 80 kg. Kółka pozwalają na przemieszczanie się po powierzchniach twardych. Mebel wymaga samodzielnego montażu.

Komfortowy, bezpieczny i łatwy w obsłudze fotel obrotowy dla Twojego dziecka

Fotel obrotowy dla dziecka Kitty to bezpieczny, wygodny i prosty w obsłudze mebel do pokoju dziecięcego. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów i odpowiednich mechanizmów posłuży Twojemu dziecku na lata. Ciekawa i barwna grafika sprawia, że pociecha na pewno chętnie będzie z niego korzystała.