B18 biurko czarny/szkło Halmar Meble

B18 biurko czarny/szkło

B18 biurko czarny/szkło
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

475
Szerokość 100 cm, Wysokość 75 cm, Głębokość 60 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 96h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-10 tygodni po potwierdzeniu dostępności

Opis

B18 biurko czarny/szkło Halmar Meble 100 × 75 × 60 cm

  • materiał stal malowana proszkowo
  • szkło hartowane 
  • półka płyta MDF kolor czarny
  • biurko wymaga samodzielnego montażu

Biurko B18 Halmar to funkcjonalny oraz nowoczesny mebel idealny do biura i domu. Wyróżnia się niezwykłą konstrukcją, która zapewnia pełen komfort użytkowania i stanowi nowoczesny element wzbogacający wnętrza biur i mieszkań.

Funkcjonalne i wygodne miejsce do pracy

Minimalistyczna i nowoczesna konstrukcja sprawia, że biurko wkomponowuje się bez problemu we wnętrza biur i domów. Nieskomplikowana forma nie oznacza, że mebel nie jest praktyczny i funkcjonalny. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom jest on niezwykle wygodny i pozwala dobrze zorganizować sobie dzień pracy.

O jego funkcjonalności i komforcie użytkowania decydują takie elementy jak:

  • praktyczny wysuwany blat ze szkła hartowanego — z miejscem na klawiaturę i mysz, pozwala na swobodne rozłożenie rzeczy potrzebnych do pracy, a jego wielkość sprawia, że będziemy mieć wszystko pod ręką;
  • spora przestrzeń pod biurkiem — można swobodnie się rozsiąść, a także dopasować do biurka prawie każde krzesło biurowe;
  • ergonomiczne wymiary — są one tak dopasowane, że biurko nie zajmuje wiele miejsca w pomieszczaniu, a gwarantuje pełen komfort użytkowania i dobrą organizację pracy.

Komfort użytkowania biurka wynika również z użycia odpowiednich materiałów.

Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Do wykonania biurka użyto stabilnych i wytrzymałych materiałów. Podstawę konstrukcji stanowi solidna i odporna na uszkodzenia stal malowana. Blat wykonano z odpornego na stłuczenia szkła hartowanego, a całość wzbogacono trwałą i wytrzymałą płytą MDF o czarnym, klasycznym kolorze, którą łatwo się czyści i konserwuje. Biurko wymaga samodzielnego montażu. Odpowiednio zadbane będzie nadawać się do użytku przez wiele lat.

Praktyczne i wytrzymałe biurko do biura lub domu

Biurko firmy Halmar świetnie sprawdzi się do pracy oraz rozrywki w każdym biurze i domu. Jest nie tylko funkcjonalne i solidnie wykonane, ale też utrzymane w uniwersalnej czarnej kolorystyce z dodatkami metalu i szkła. To sprawia, że będzie pasować do każdego wnętrza.