Olbia 2(180)FF sofa Gala Collezione

Olbia 2(180)FF sofa

Promocja

Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Olbia 2(180)FF sofa
Negocjuj cenę

5021
5772
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5772 zł
Do końca promocji pozostało
1
3
12
42
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 209 cm, Wysokość 86 cm, Głębokość 101 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 7-8 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Sofa wypoczynkowa z funkcją spania Olbia 2 (180) FF

  • funkcja spania 196/160
  • stelaż włoski
  • brak skrzyni na pościel
  • nóżki czarny metal
  • przy wyborze tkaniny funkcja spania tapicerowana tkaniną a przy skórze tapicerowana tkaniną materacową
  • Sofa nie wymaga montażu.

Sofa Olbia 2 (180) FF to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które poszukują komfortu na najwyższym poziomie zamkniętym w formie atrakcyjnej dla oka. Mebel doskonale sprawdzi się w sypialni młodzieżowej, pokoju gościnnym czy salonie. W każdym z wymienionych pomieszczeń stworzysz przy jego użyciu aranżację w wyjątkowym stylu. A to za sprawą solidnej i klasycznie prostej bryły, wyjątkowej wygodzie użytkowania i designu, do którego nie można mieć zastrzeżeń.

Pierwsza rzecz, o jakiej pomyślisz to wygoda

Już na pierwszy rzut oka widać, że sofa Olbia 2 (180) FF jest nieprawdopodobnie wygodna. I jest to prawda. Głębokie siedzisko, stabilne podłokietniki, na których się swobodnie podeprzesz i co niezwykle istotne odpowiednio wyprofilowane oparcie. Całość została zbudowana na bardzo trwałym stelażu włoskim, wykonanym z materiałów najwyższej jakości. Jest on odporny na długotrwały nacisk, podobnie jak wypełniające poduszki pianka wysokoelastyczna. Poduszki nie mają prawa odkształcać się podczas użytkowania. Również tkanina obiciowa spełnia najwyższe standardy. Jest łatwa w czyszczeniu i niepodatna na przetarcia.

W pełni zautomatyzowany system rozkładania i składania

Sofa Olbia 2 (180) FF posiada wygodny i intuicyjny system składania i rozkładania powierzchni do spania. Wystarczy pociągnąć za rączkę, żeby wysunął się przestronny materac, na którym wyśpią się dwie osoby. Brak wysokich zagłówków czy boczków powoduje, że śpi się swobodniej niż na niejednym łóżku. Ten atut powinny docenić zwłaszcza osoby, które mają mały metraż mieszkania. Nie muszą już oddzielać sypialni od części dziennej. Za pomocą jednego mebla można połączyć te dwie funkcje w jedno – w ciągu dnia wygodne miejsce do wypoczynku, w nocy komfortowe łóżko do spania. Aby mebel był odpowiednio stabilny, osadzono go na metalowych nóżkach o dużej odporności na czynniki mechaniczne powstałe w czasie użytkowania. Są one niezwykle dyskretne, ale przy tym bardzo wytrzymałe, gdyż wykonano je z czarnego metalu najwyższej jakości.