Lorien 1TV fotel z funkcją relaksu Gala Collezione

Lorien 1TV fotel z funkcją relaksu

Promocja

Lorien 1TV fotel z funkcją relaksu
Lorien 1TV fotel z funkcją relaksu
Lorien 1TV fotel z funkcją relaksu
Lorien 1TV fotel z funkcją relaksu
Lorien 1TV fotel z funkcją relaksu
Lorien 1TV fotel z funkcją relaksu
Negocjuj cenę

2417
2779
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2779 zł
Do końca promocji pozostało
1
3
18
34
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 93 cm, Wysokość 109 cm, Głębokość 92-163 cm
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 7-8 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Fotel Lorien z funkcją relaksu

  • rozkładany manualnie
  • dwa poziomy odchylenia (podnóżek i oparcie)
  • siedzisko pianka wysokoelastyczna + sprężyny faliste
  • oparcie pianka wysokoelastyczna + pasy elasyczne
  • nogi metalowe kolor czarny
  • fotel wymaga samodzielnego montażu.

Marzy Ci się wypoczynek przez wielkie W? W fotelu Lorien 1TV z funkcją relaksu odpoczniesz jak nigdy dotąd! Skąd mamy tę pewność? Z przekonania, że został on zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić komfort, o jakim marzy każdy. Wszystkie elementy, które składają się na projekt, są wykonane z materiałów najwyższej jakości – tkaniny obiciowe w bardzo szerokim wachlarzu kolorystycznym, stabilny stelaż oraz metalowe nóżki. W tym meblu nic nie pozostawiono przypadkowi!

Prosty i wysublimowany design

Meble często wybieramy pod wpływem impulsu, coś nam się od razu spodoba, więc to kupujemy. Fotel Lorien 1TV z funkcją relaksu z pewnością nie jednej osobie może się podobać. Bryłą nawiązuje do niezwykle modnych ostatnio uszaków, które stawiamy w salonach, sypialniach, gabinetach, a nawet w holach. Głębokie siedzisko, wyprofilowane oparcie zakończone miękkim zagłówkiem, smukłe i jednocześnie stabilne podłokietniki dają niezwykły komfort użytkowania i co ważne cieszą oko. Nieco lekkości bryle nadają dyskretne i smukłe nóżki wykonane z czarnego metalu najwyższej jakości, który jest odporny na codzienne obciążenia.

Kupując nasz fotel z pewnością nie pożałujesz powziętej decyzji

Nawet najładniejszy mebel nie będzie cieszył użytkowników, gdy nie będzie wygodny. Jest to szczególnie ważne w segmencie mebli wypoczynkowych. Dlatego projektując fotel Lorien 1TV z funkcją relaksu kładziono duży nacisk na komfort użytkowania. Dwa poziomy odchylenia podnóżka i oparcia sprawiają, że można na fotelu odpoczywać w pozycji półleżącej, np. z ulubioną książką w ręku. Wygodne wypełnienie poduch (pianką wysokoelastyczną), dodatkowe wzmocnienia (sprężyny faliste w siedzisku i pasy elastyczne w oparciu) znacznie podnoszą jakość użytkowania fotela. Podsumowaniem jest obicie z przyjemnej w dotyku i trwałej w użytkowaniu tkaniny obiciowej. Czy wyobrażasz sobie model, który łączy wszystkie cechy idealnego mebla wypoczynkowego? Przekonaj się, że fotel Lorien 1TV z funkcją relaksu to synonim wypoczynku, o jakim marzysz!