Voss narożnik Gala Collezione

Voss narożnik

Promocja

Voss narożnik
Voss narożnik
Voss narożnik
Voss narożnik
Voss narożnik
Voss narożnik
Negocjuj cenę

4354
4838
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4838 zł
Do końca promocji pozostało
6
21
49
42
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 246 cm, Wysokość 101 cm, Głębokość 165 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 7-8 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Narożnik Voss

  • sprężyna falista
  • pianka wysokoelastyczna
  • drewno do wyboru
  • wymaga samodzielnego montażu.

Szukasz niebanalnego miejsca do siedzenia, które nie będzie wyglądać jak klasyczna sofa w każdym salonie? Wybierz oryginalną formę przywodzącą na myśl prostsze i lżejsze konstrukcje. Narożnik Voss to świetne rozwiązanie do każdego nowoczesnego, świetnie urządzonego pokoju.

Ogromna kolekcja dostępnych do wyboru materiałów

Często bywa tak, że podczas przeglądania ofert sklepów meblowych w oko wpada model wręcz idealny. Kształt wydaje się być idealny, wymiary prawie jak skrojone pod dany pokój, ale niestety wybór dostępnych tapicerek jest tak mały, że chcąc nie chcąc trzeba odrzucić daną opcję. Taka sytuacja na pewno nie będzie mieć miejsca w przypadku tego modelu – aż 170 wzorów tkanin o różnej teksturze oraz w wielu kolorach pozwoli na najlepsze możliwe dopasowanie mebla do pomieszczenia.

Wygodna forma i wypełnienie wnętrza

Narożnik Voss to jedna z najwygodniejszych dostępnych wersji klasycznej sofy i jest doceniana przez wielu Polaków. Możliwość odpoczynku w pozycji półleżącej często relaksuje bowiem znacznie lepiej niż zwykłe siedzenie. Dodatkowo wnętrze kanapy wypełnia miękka pianka wraz ze sprężynami. To połączenie zapewnia najwyższy możliwy komfort, ponieważ pianka idealnie wypełnia wszystkie wolne przestrzenie, umożliwiając wygodne siedzenie w każdym miejscu, nawet na niezbędnych przeszyciach.

Postaw na polskiego, sprawdzonego producenta

Gala Collezione, mimo włosko brzmiącej nazwy, to polska firma meblarska szczycąca się rodzinnymi tradycjami. Ich cztery zakłady zlokalizowane na Kujawach to miejsce ręcznego wytwarzania doskonałych sof, foteli, krzeseł, a także taboretów. W ofercie firmy znajdziesz bardzo klasyczne meble, takie jak kanapy w stylu angielskim, ale też bardziej zróżnicowane i oryginalne formy, takie jak prezentowany narożnik.

Wybierając polskich producentów, wspierasz lokalne biznesy, a także stawiasz na najwyższą jakość. Nasz sklep gromadzi dla Ciebie najlepszych specjalistów w branży, a ich wytwory kupisz zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zobacz inne kategorie produktów mebli wypoczynkowych.