Belluno 3F sofa Gala Collezione

Belluno 3F sofa

Belluno 3F sofa
Belluno 3F sofa
Belluno 3F sofa
Belluno 3F sofa
Negocjuj cenę

5235
Dostawa GRATIS
Szerokość 223 cm, Wysokość 78-97 cm, Głębokość 105 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 7-8 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Sofa z funkcją spania bez pojemnika na pościel

  • funkcja spania 196/137 typu sedalift
  • bez pojemnika na pościel
  • przy wyborze tkaniny funkcja spania tapicerowana tkaniną, a przy skórze tapicerowana tkaniną materacową
  • nie wymaga montażu

Wygodna sofa z funkcją spania, która będzie wyglądać dobrze w wielu wnętrzach to prawdziwy skarb. I właśnie takim jest model Belluno. Stworzony przez markę Gala Collezione może pełnić zarówno rolę komfortowego łóżka, jak i wygodne miejsce spotkań dla Ciebie i Twoich bliskich.

Sofa zamiast łóżka, czyli funkcja spania sedalift

W sofie Belluno znajduje się funkcja spania typu D, czyli sedalfit. Dzięki niej będziesz mógł wygodnie rozłożyć kanapę, bez używania nadmiernej ilości siły. Powierzchnia tego miejsca wynosi 196 × 137 cm, dzięki czemu bez problemu wyśpią się na niej dwie dorosłe osoby. Warto wybrać więc ten model, jeśli szukasz modelu, który sprawdzi się w roli łóżka, ale nie tylko. Wygodnie wyśpią się na niej również wszyscy Twoi znajomi bądź rodzina, którzy przyjadą Cię odwiedzić. Model nie ma jednak pojemnika na pościel, o czym warto pamiętać, dokonując zakupu.

Jakiej wielkości jest sofa Belluno?

Ten model sprawdzi się idealnie dla dwóch bądź trzech osób. Jej szerokość to 223 cm, wysokość 78-97 cm, a głębokość to 107 cm. Takie wymiary sprawiają, że będziesz mógł wygodnie na niej usiąść, aby odpocząć po ciężkim dniu pracy. Oglądanie filmów czy czytanie książki będzie dzięki temu czystą przyjemnością! Idealnie dopasowane poduszki będą z kolei dobrym podparciem dla Twoich pleców i sprawią, że nie będziesz musiał już więcej martwić się bólami pleców, spowodowanymi niewygodnym siedziskiem.

Jak szybko dotrze do Ciebie ta sofa?

Wygląd tej sofy możesz personalizować. Możesz wybrać jeden z wielu kolorów tapicerki. Model ten jest stworzony z dwóch rodzajów materiałów. Funkcja spania jest obita tkaniną, a pozostała część tkaniną materacową, przyjemną w dotyku. To sprawia, że czas realizacji zamówienia wynosi ok. 10-15 tygodni. Model będzie w końcu wykonany specjalnie dla Ciebie! Nie wymaga on montażu. Pod Twoje drzwi trafi w pełni gotowy produkt, który wystarczy postawić na miejscu, np. w salonie, biurze czy w Twojej sypialni.