Fotele Gabinetowe do biura

Brak produktów dla wybranych kryteriów

Ekskluzywne i wygodne fotele gabinetowe do biura. Poczuj się komfortowo podczas swojej pracy. Spraw swoim pracownikom fotel gabinetowy biurowy, fotel do biura czy po prostu tzw. fotel obrotowy. Praca biurowa czy praca przy komputerze jest obciążająca dla kręgosłupa i odcinka lędźwiowego. Dlatego należy zadbać o odpowiednie krzesło z oparciem.

Fotel do pracy przy komputerze, fotel biurowy i fotel gamerski

Najkorzystniej dla naszych pleców będzie, jeżeli taki fotel biurowy, czy fotel gabinetowy będzie posiadać odpowiednio wyprofilowane siedzisko. W zależności od naszych przyzwyczajeń dobrze jest, gdy można na takim fotelu odgiąć się do tyłu i zwyczajnie się przeciągnąć. Musi być więc stabilny i bezpieczny. W naszym sklepie oferujemy właśnie takie fotele gabinetowe.

Oprócz tego, że w naszej ofercie znajdziesz fotele biurowe gabinetowe, są również fotele gamerskie. Zostały one zaprojektowane specjalnie dla osób spędzających wiele czasu przed komputerem. Fotele biurowe gabinetowe i fotele gamerskie to jedne z najbardziej wygodnych krzeseł obrotowych na kółkach do spędzania czasu w pozycji siedzącej. Takie fotele są wyposażone nawet w podnóżek, dzięki któremu możemy zmienić pozycję i poprawić krążenie krwi.

Niedoceniane krzesła biurowe

Kto chociaż raz mógł pracować na krześle biurowym, krześle gabinetowym czy fotelu gamerskim, wie, jakie jest to ważne dla dobrego samopoczucia. Taki fotel odciąża nasze plecy, przez co, po długiej pracy w pozycji siedzącej nie odczuwamy dyskomfortu, takiego jak bóle krzyża, barków czy całych pleców. Oczywiście zależy to też od prawidłowej postawy siedzącej. Jednak krzesła z wyprofilowanym odcinkiem lędźwiowym znacznie ułatwiają przybieranie tej prawidłowej postawy.

Jak wybrać odpowiedni fotel gabinetowy czy fotel do biura?

Zawsze należy mieć na uwadze to, czy fotel posiada regulowaną wysokość. Musi być ona regulowana, ponieważ możemy zmieniać pozycje, w jakich pracujemy. Przy pozycji, podczas której opieramy się o oparcie, a pozycji siedzącej wyprostowanej zmienia się wysokość, na jakiej patrzymy na ekran laptopa czy komputera. I właśnie do tego potrzebna jest regulacja wysokości. By odpowiednio dobrać wysokość naszych oczu do monitora. Krzesło powinno być też stabilne, a kółka najlepiej podgumowane i sprawne jezdnie, by swobodnie odsuwać się od stołu.