Yoop YPS71 bieliźniarka Forte Meble

Yoop YPS71 bieliźniarka

Promocja

Yoop YPS71 bieliźniarka
Yoop YPS71 bieliźniarka
Yoop YPS71 bieliźniarka
Yoop YPS71 bieliźniarka
Yoop YPS71 bieliźniarka
Yoop YPS71 bieliźniarka
Yoop YPS71 bieliźniarka
Yoop YPS71 bieliźniarka
Negocjuj cenę

746
829
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 829 zł
Do końca promocji pozostało
1
9
0
48
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 59 cm, Wysokość 194 cm, Głębokość 41 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 1-2 tygodnie/ ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!
Czas realizacji 1-3 tygodnie/ ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Bieliźniarka 2-drzwiowa

  • płyta meblowa okleinowana folią
  • obrzeże ABS
  • szerokość 59 cm
  • wysokość 194 cm
  • głębokość 41 cm

Prosty mebel, który sprawdzi się w najróżniejszych wnętrzach. Świetnie wygląda zarówno w zestawie z innymi elementami z tej samej linii, jak i w aranżacjach eklektycznych, wykorzystujących różne rodzaje mebli. Wszechstronny jasny odcień drewna idzie w parze z najróżniejszymi innymi kolorami i teksturami.

Mebel można wykorzystać między innymi w aranżacjach na modłę skandynawską czy jako element minimalistycznego, nowoczesnego wystroju.

Bieliźniarka Forte – jak jest skonstruowana?

Mebel wyposażony jest w podwójne drzwi. W środku znajduje się pięć półek. Ich duża ilość ułatwia organizację odzieży. Bieliźniarkę wykonano z płyty meblowej okleinowanej folią. Wykorzystanie tego materiału gwarantuje przystępność cenową, a jednocześnie trwałość i estetyczny wygląd.

Okleina ma teksturę i odcień dębu Sonoma, wraz z jego charakterystycznymi sękami, które są świetnie widoczne na jaśniejszym tle. Niejednorodna faktura nadaje bieliźniarce nieco rustykalny wygląd. Obrzeża szafki zabezpieczono materiałem ABS, dzięki czemu jest on odporny na uszkodzenia.

ABS świetnie izoluje, a przy tym zabezpiecza kanty mebla, dzięki czemu korzystanie z niego jest znacznie bezpieczniejsze. Taka budowa sprawia, że bieliźniarka nada się również do pokoju dziecięcego. Dwa solidne uchwyty wykonano z wytrzymałego metalu.

Bieliźniarka Forte – dlaczego warto w nią zainwestować?

Bieliźniarka jest wytrzymałym i funkcjonalnym meblem, który świetnie sprawdza się w różnych aranżacjach. Można wykorzystać go zarówno przy urządzaniu sypialni, jak i dziecięcego pokoju. Jego przemyślana konstrukcja ułatwia segregowanie odzieży i bielizny, dzięki czemu zachowywanie porządku jest znacznie łatwiejsze.

Jeśli lubisz harmonijne aranżacje stworzone z wykorzystaniem mebli w podobnym stylu, możesz dobrać inne elementy z linii Forte, uwzględniającej między innymi regały, szafy ubraniowe i komody. Dzięki jakościowym materiałom wykorzystanym w procesie produkcyjnym bieliźniarka przetrwa wiele lat bez żadnego uszczerbku.


Meble w paczkach do samodzielnego montażu.