Planet 2 sofa Feniks Meble

Planet 2 sofa

Promocja

Planet 2 sofa
Planet 2 sofa
Planet 2 sofa
Planet 2 sofa
Planet 2 sofa
Planet 2 sofa
Planet 2 sofa
Planet 2 sofa
Planet 2 sofa
Planet 2 sofa
Negocjuj cenę

3256
3620
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3620 zł
Do końca promocji pozostało
1
18
12
32
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 174 cm, Wysokość 82 cm, Głębokość 99 cm
Wybierz Kolor Drewna
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Sofa 2-osobowa

  • siedzisko pianka HR
  • oparcie pianka HR
  • siedzisko wysokość 44 cm, głębokość 57 cm
  • nie posiada funkcji spania
  • nóżki metalowe kolor do wyboru
  • opcjonalnie do zakupu zagłówki

Szukasz nowoczesnej sofy, która idealnie sprawdzi się do malutkiego salonu bądź do salonu usługowego? Sofa Planet 2 może okazać się idealna dla Ciebie. Zmieścisz ją nawet w niewielkim zakamarku. Pozwoli Ci na wygodny odpoczynek i jednocześnie świetnie wkomponuje się w każde nowoczesne wnętrze.

Z czego wykonana jest sofa Planet 2?

Sofa Planet 2 została wykonana przez markę Feniks. Jej siedzisko oraz oparcie zostały wykonane z wygodnej pianki wysokoelastycznej HR, dzięki której mebel się nie odkształca i przez długi czas będzie świetnie spełniać swoją funkcję. Posiada także metalowe nóżki, które są niezwykle trwałe. Dodatkowo do kompletu można domówić wygodne zagłówki, dzięki którym wspólne oglądanie filmu w trakcie siedzenia na niej będzie niezwykle przyjemne! Siedzisko o głębokości 57 cm i wysokości 44 cm sprawi z kolei, że będziesz się na niej po prostu dobrze czuł.

Gdzie sprawdzi się ta sofa?

Ta sofa jest pozbawiona funkcji spania. Doskonale sprawdzi się przede wszystkim do biura bądź poczekalni, zwłaszcza jeśli zależy Ci na komforcie osób, które do Ciebie przybywają. Jednak będzie również komfortowym rozwiązaniem, jeśli mieszkasz w mikro kawalerce i chcesz mieć poza łóżkiem również wygodne miejsce do siedzenia. Jej nowoczesny design sprawia, że dzięki tej sofie każde wnętrze będzie wyglądać oficjalnie i elegancko. Wysokiej jakości materiały, z których została wykonana, tylko spotęgują to wrażenie.

Wybierz idealne kolory sofy dla siebie

W przypadku tego modelu możesz personalizować aż trzy elementy. Możesz wybrać kolor drewna, którym jest obita (jeden z czterech), barwę metalowych nóżek (jeden z trzech) oraz tapicerkę. Będziesz miał dostęp do bardzo wielu opcji: dostępne są zarówno stonowane, jak i żywe, neonowe kolory. Sofa jest wykonywana na zamówienie i przesyłana w paczkach do samodzielnego montażu. Czas oczekiwania wynosi od 6 do 8 tygodni, ale właśnie to sprawia, że ta dwuosobowa sofa może być tak bardzo spersonalizowana i dostosowana do Twoich potrzeb.