Motion narożnik z funkcją relaks Feniks Meble

Motion narożnik z funkcją relaks

Promocja

Motion narożnik z funkcją relaks
Motion narożnik z funkcją relaks
Motion narożnik z funkcją relaks
Motion narożnik z funkcją relaks
Motion narożnik z funkcją relaks
Motion narożnik z funkcją relaks
Motion narożnik z funkcją relaks
Motion narożnik z funkcją relaks
Negocjuj cenę

11697
13007
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 13007 zł
Do końca promocji pozostało
3
20
1
52
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 295 cm, Wysokość 98 cm, Głębokość 328 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Narożnik rozkładany z funkcją relaks i barkiem Motion Feniks Meble 295×98×328 cm

  • wariant narożnika  2,5FL-E-1BB-BK-1,5BBele-BOK
  • powierzchnia spania 196/144
  • bez pojemnika na pościel
  • jedno siedzisko z elektryczną funkcją relaxu ( wymagane podpięcie do sieci)
  • barek z dwoma chłodziarkami
  • sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna
  • narożnik wymaga samodzielnego montażu

Narożnik Motion od producenta Feniks Meble (wariant 2,5FL-E-1BB-BK-1,5BBele-BOK) to nowoczesny mebel z wieloma praktycznymi rozwiązaniami. Zapewnia pełen komfort odpoczynku i snu. Pasuje do każdego nowoczesnego salonu.

Narożnik z funkcją relaksu, spania i barkiem

Narożnik Motion to mebel idealny dla większych rodzin lub gdy często przyjmujesz gości i organizujesz domówki. Jego szerokość to aż 295 cm, a głębokość to 328 cm. Takie wymiary sprawiają, że można na nim wypocząć całą rodziną lub zorganizować seans filmowy dla znajomych.

W relaksie pomoże jedno siedzisko sterowane elektronicznymi sensorami. Pozwala to ustawić go w dowolnej pozycji. Podczas zabawy z przyjaciółmi przyda się też barek z dwoma chłodziarkami ukryty w jednym z podłokietników.

W nocy mebel może pełnić funkcję wygodnego miejsca do snu. Powierzchnia spania to aż 196 cm x 144 cm. Narożnik jest wygodny i nie zapada się pod ciężarem użytkowników, dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej i sprężyn falistych. Gwarantuje to wygodny odpoczynek w dzień i zdrowy, spokojny sen w nocy.

Narożnik można w prosty sposób rozłożyć, dzięki zastosowaniu funkcji spania typu Sedak. Wystarczy zdjąć z niego poduszki, pociągnąć za stelaż i położyć na podłodze kolejno po sobie dwie rozkładane części. Mebel nie posiada pojemnika na pościel i wymaga samodzielnego montażu.

Narożnik pasujący do każdego nowoczesnego salonu

Narożnik Motion nadaje się do każdego nowoczesnego salonu o większej powierzchni ze względu na szeroki wybór kolorów pokrycia i dwie opcje kolorystyczne nóżek. Dopasowanie do pomieszczenia umożliwia też możliwość wyboru strony narożnika. Mebel pozwala na stworzenie komfortowej strefy relaksu dla całej rodziny. Jest niezwykle efektowny i na pewno przykuje wzrok odwiedzających.

Narożnik Motion to wielofunkcyjny mebel dla całej rodziny

Narożnik Motion wyróżnia się sporymi rozmiarami oraz sterowanym siedziskiem i barkiem. Jest niezwykle wygodnym i praktycznym meblem dla całej rodziny, który pasuje do każdego nowoczesnego salonu. Te cechy sprawiają, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.