Lord 3F z funkcją spania Feniks Meble

Lord 3F z funkcją spania

Promocja

Lord 3F z funkcją spania
Lord 3F z funkcją spania
Lord 3F z funkcją spania
Lord 3F z funkcją spania
Negocjuj cenę

4584
5096
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5096 zł
Do końca promocji pozostało
4
21
20
33
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 200 cm, Wysokość 73 cm, Głębokość 90 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Sofa z funkcją spania

  • funkcja spania stelaż belgijski
  • powierzchnia spania 180/130
  • wypełnienie siedziska pianka wysokoelastyczna HR
  • wypełnienie oparcia pianka pouliretanowa
  • nóżki drewniane.

Oto iście królewska sofa z funkcją spania! Model Lord 3F sprawi, że Twój dom będzie przypominał najprawdziwszy, szlachecki dwór. Stworzona przez firmę Feniks, pozwala na szeroką gamę personalizacji. Będzie wygodna, wytrzymała i bez wątpienia nie będziesz chciał zamienić jej na żadną inną.

Jaką funkcję spania ma sofa Lord 3F?

Sofa Lord 3F może pełnić rolę wygodnego łóżka dla Ciebie bądź dla Twoich gości. Posiada stelaż belgijski, co oznacza, że wyciągany jest element z przodu. Nie wymaga więc do rozłożenia odsuwania od ściany, co pozwoli zaoszczędzić Ci miejsce. Wielkość powierzchni spania wynosi 180x130 cm, dlatego bez najmniejszego problemu zmieszczą się na niej dwie dorosłe osoby. To wszystko sprawia, że możesz postawić ją zarówno w swoim salonie, jak i w sypialni. Nada się świetnie również do niewielkiej kawalerki, o której wygląd chcesz dobrze zadbać.

Z czego wykonana jest sofa Lord 3F?

Ten mebel chwyta za oko już przez sam swój wygląd. Posiada drewniane nóżki, które dodają mu charakteru oraz pięknie wykonane obicia. Jest wypełniony dwoma typami materiałów. W siedzisku znajdziesz piankę wysokoelastyczną HR, która jest trwała i w nocy zapewni Ci wygodny sen. Z kolei wypełnienie oparcia jest stworzone z pianki pouliretanowej, dobrze zachowującej swój kształt. To wszystko sprawia, że sofa jest bardzo trwałą i będzie mogła stać w Twoim salonie, zachwycając domowników, przez długie lata. Z powodu swojego unikatowego wyglądu, nada się również do lokalu usługowego.

Personalizuj sofę w dowolny sposób

Sofa wykonywana jest na Twoje zamówienie, dlatego czas oczekiwania na mebel wynosi do 8 tygodni. Jednak dzięki temu możesz ją spersonalizować, wybierając jeden z dwóch kolorów nóżek oraz jedną z wielu barw obić. To sprawia, że idealnie dopasujesz ją do swojego wnętrza, np. wybierają jasne ściany i sofę w kolorze znajdującego się na środku pomieszczeniu dywanika. Dzięki temu meblowi każde pomieszczenie będzie miało swój niezwykły charakter.