Giovanni narożnik Feniks Meble

Giovanni narożnik

Promocja

Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Giovanni narożnik
Negocjuj cenę

8715
9687
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 9687 zł
Do końca promocji pozostało
3
21
28
11
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 385 cm, Wysokość 87 cm, Głębokość 279-162 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Narożnik tapicerowany Giovanni

  • bez funkcji spania i pojemnika
  • gustowne pikowania na bokach oraz na 1 poduszce na otomanie
  • wypełnienie: sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna, silikon
  • nóżki metalowe, kolor do wyboru miedziany, czarny, chrom
  • wymaga samodzielnego montażu.

Osoby posiadające duży salon mogą sobie często pozwolić na naprawdę dużą kanapę. Ma ona wiele plusów – pozwala siedzieć naraz wielu osobom, a dla jednej lub dwóch stanowi dużą przestrzeń do odpoczynku. Narożnik tapicerowany Giovanni będzie świetnym rozwiązaniem w każdym dużym domu.

Niezawodny producent i nowoczesne metody wyrobu mebli

Feniks to polski producent sof, łóżek, foteli oraz puf, specjalizujący się w nowoczesnych, ale też klasycznych formach. Szczycą się oni wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz innowacyjnych maszyn, przy czym sercem firmy są pracujący w niej ludzie. To oni przykładają ogromną wagę do tego, by słuchać potrzeb swoich klientów i dostosowywać do nich swoją ofertę. Dzięki obecności w wielu salonach oraz sklepach internetowych cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem.

Duży rozmiar i miękkie oparcie

Narożnik tapicerowany Giovanni to naprawdę duża sofa – ma ona szerokość aż 385 cm, zaś w najgłębszym miejscu mierzy 279 centymetrów. Nie będzie niestety odpowiednia do małych salonów, jednak na pewno docenią ją właściciele dużych domów, szczególnie wielodzietne rodziny. Dzięki tak dużemu meblowi wspólne oglądanie filmów nie będzie stanowiło żadnego logistycznego wyzwania. Odpowiednią miękkość zapewnia specjalna pianka wysokoelastyczna, która dopasowuje się do kształtu ciała osoby na niej siedzącej. W niektórych miejscach zastosowano wytrzymałe sprężyny faliste, a pozostałe przestrzenie wypełniono bezpiecznym silikonem.

Możliwość wyboru spośród wielu opcji kolorystycznych

Nie istnieje kolor pasujący do każdego wnętrza. Różnice wynikają w preferencjach właściciela, a także w stylu urządzenia domu. Na szczęście dopasowanie odpowiedniego odcienia oraz faktury materiału nie będzie problemem – narożnik tapicerowany Giovanni można wybrać z niemal 200 dostępnych propozycji faktury materiału. Dostosowaniu ulegają także nóżki mebla. W zależności od preferencji przyjmują one barwę klasycznego, czarnego albo białego chromu.

Wybitny polski producent powinien iść w parze z dobrym dostawcą. Decydując się na usługi naszego sklepu, wybierasz szybki, bezproblemowy dojazd i gwarancję najniższych cen.

Zobacz inne meble wypoczynkowe