Zoom narożnik Etap Sofa

Zoom narożnik

Promocja

Zoom narożnik
Zoom narożnik
Zoom narożnik
Zoom narożnik
Zoom narożnik
Zoom narożnik
Zoom narożnik
Zoom narożnik
Negocjuj cenę

7243
8048
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 8048 zł
Do końca promocji pozostało
5
21
2
3
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 261 cm, Wysokość 78-91 cm, Głębokość 203 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-8 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Narożnik z funkcją spania

  • funkcja spania typu Delfin
  • pojemnik na pościel
  • pianka wysoko elastyczna
  • powierzchnia spania 193x120cm
  • wymaga samodzielnego montażu.

Podczas zakupu mebli wiele osób jest przekonanych, że dany element może być albo ładny, albo praktyczny. Decydują się więc na ładne sofy, na których nie da się siedzieć albo praktyczne wersalki o bardzo niskich walorach estetycznych. To błąd! Odpowiedni producent zadba o każdy aspekt użyteczności mebla, czego przykładem jest narożnik, które właśnie oglądasz.

Wiele funkcji w jednym meblu

Wielofunkcyjność jest zazwyczaj domeną małych pomieszczeń, jednak uniwersalny narożnik sprawdzi się nawet w dużym salonie lub sypialni. Zoom narożnik łączy w sobie możliwość siedzenia i na przykład relaksu przed telewizorem z funkcją spania. Dzięki wysuwanemu elementowi w typie delfin uzyskujesz łączną przestrzeń o powierzchni 193 x 120 cm, co umożliwi komfortowy wypoczynek nawet dla dwóch osób. Oprócz tego pod częścią narożną mebla znajdziesz obszerny pojemnik na przykład do przechowywania dodatkowego kompletu pościeli.

Wygodne i przyjemne materiały, które możesz wybrać

Wypełnienie Zoom narożnika z funkcją spania ,składa się z pianki wysokoelastycznej, której nie da się wymienić na inny materiał. Jest to jednak jeden z najlepszych możliwych surowców, ponieważ wyjątkowo dobrze dopasowuje się on do kształtu danej osoby, zapewniając odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i innych kości. Wybrać możesz za to materiał tapicerki i kolor wykonania nóżek podtrzymujących całą konstrukcję, zatem na pewno uda Ci się dopasować go do swoich aranżacji.

Jednolitość stylu kilku mebli w jednym pokoju

Decydując się na meble jednego producenta najlepiej jest wybrać te należące do tej samej linii. Uzyskujesz wówczas wrażenie spójności oraz harmonijnego wyposażenia wnętrza. Narożnik Zoom z funkcją spania, który Ci prezentujemy możesz dopasować do podobnego fotela w tym samym stylu, dzięki czemu uzyskasz elegancką kolekcję, nadającą się do każdego dużego salonu.

Oprócz wyboru samego mebla dobrze jest też zdecydować się na odpowiedni sklep, który zajmie się dostarczeniem wszystkich potrzebnych elementów. Wybierając nasze usługi zapewniasz sobie gwarancję fachowej obsługi klienta, a także błyskawiczną dostawę w nienagannym stanie.