Hugo narożnik OTM Etap Sofa

Hugo narożnik OTM

Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Hugo narożnik OTM
Negocjuj cenę

5727
Dostawa GRATIS
Szerokość 231 cm, Wysokość 81-96 cm, Głębokość 171 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-8 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Narożnik tapicerowany z funkcją spania Hugo OTM

  • wypełnienie siedziska sprężyna falista typ B, pianka wysokoelastyczna
  • wypełnienie oparcia pasy elastyczne, pianka wysokoelastyczna
  • nóżki drewniane
  • funkcja spania typu Delfin
  • pojemnik na pościel 
  • powierzchnia spania 200x125cm
  • wymaga samodzielnego montażu

Prosta i klasyczna sofa to najbardziej uniwersalne rozwiązanie pasujące do wielu wnętrz. Można ją dostosować do naprawdę wielu stylów, dzięki czemu nada się dla nawet najbardziej wybrednych koneserów. Narożnik tapicerowany z funkcją spania sprawdzi się w wielu różnych salonach, dlatego jego zakup naprawdę warto rozważyć.

Najlepszej jakości materiały wykonania narożnika

Dobrej jakości sofa powinna oczywiście odpowiednio się prezentować, jednak równie istotne powinno być jej siedzenie. Jeśli nie będzie odpowiednio miękkie i wygodne, cały zakup może okazać się nietrafionym wydatkiem. Narożnik tapicerowany z funkcją spania Hugo to gwarancja komfortowego odpoczynku – pianka wysokoelastyczna, z jakiej jest on zbudowany, przyjmuje kształt ciała osoby, która na niej siedzi, a następnie szybko wraca do stanu naturalnego. Dzięki temu nie odkształca się podczas użytkowania nawet przez wiele miesięcy. W siedzisku znajdują się ponadto specjalne sprężyny faliste odpowiedzialne za świetną elastyczność.

Różnorodność kolorów – możliwość dopasowania sofy do swoich potrzeb

Wybór spośród zaledwie kilku dostępnych modeli tapicerek to domena wielu producentów. Ci najlepsi jednak oferują klientom bogaty zestaw dostępnych faktur i kolorów obicia, dzięki czemu kupujący mogą dostosować je do danego pomieszczenia, a także swoich preferencji. Wybrać da się również kolor nóżek, a zatem nawet ten drobny element z pewnością nie będzie odstawał od reszty wystroju.

Dodatkowe funkcje przydatne w mniej lub bardziej spodziewanych okazjach

Przedłużająca się lub nieustalona wcześniej wizyta często przynosi problem w postaci braku możliwości przenocowania gości. Ten problem nie musi jednak utrudnić życia, ponieważ narożnik tapicerowany z funkcją spania Hugo pozwala na rozłożenie dodatkowej przestrzeni do spania. Ponadprogramową pościel możesz zaś ułożyć w wygodnym pojemniku, mieszczącym się pod dłuższą częścią narożnika.

Wybór odpowiedniego mebla to pierwszy krok do sukcesu – aby móc się nim cieszyć, wybierz też sprawdzonego dostawcę. W naszym sklepie zapewniamy szybkie dowiezienie towaru do klienta, a atrakcyjne ceny to nasz znak firmowy.

Zobacz inne meble do salonu: