Wenus sofa stelaż włoski Cristap Meble

Wenus sofa stelaż włoski

Wenus sofa stelaż włoski
Wenus sofa stelaż włoski
Wenus sofa stelaż włoski
Wenus sofa stelaż włoski
Hit cenowy

6453
Dostawa GRATIS
Szerokość 196 cm, Wysokość 87 cm, Głębokość 98 cm
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Kanapa rozkładana

  • funkcja spania typu stelaż włoski
  • powierzchnia spania 197 x 140
  • w komplecie materac
  • brak pojemnika na pościel
  • sprężyny bonelowe typu poket.

Wysoki komfort spania oraz możliwość dopasowania kolorów pokrycia to tylko dwie z licznych zalet tej sofy. Ta dwuosobowa kanapa wpasuje się w wiele wnętrz i sprawi, że salon lub sypialnia będzie miejscem, w którym po prostu chce się przebywać. Co jeszcze charakteryzuje Wenus sofa stelaż włoski?

Czym jest stelaż włoski?

Stelaż włoski jest coraz częściej wykorzystywany w produkcji sof i narożników. Jest wygodny i prosty w użytkowaniu, nie wymagając szczególnego nakładu siły w trakcie rozkładania. Rozkłada się go do przodu przez pociągnięcie uchwytu. Mechanizm ten charakteryzuje się również dużą stabilnością: rzadko się zacina oraz psuje.

Dzięki takiemu stelażowi, podłodze nie grożą zarysowania. Na dodatek materac jest jednolity i nie posiada nieprzyjemnych wgłębień, dzięki czemu noc na takich kanapach jest zdecydowanie wygodniejsza. W ciągu dnia ten element chowa się do skrzyni. Wyciąganie poduszek nie jest konieczne.

Wenus sofa stelaż włoski nie posiada jednak skrzyni na schowanie pościeli, co wynika właśnie z jej konstrukcji. W ciągu dnia miejsce to wypełnia właśnie materac.

Jaka jest sofa Wenus?

Sofa Wenus to dwuosobowy mebel, długi na 196 cm. Dzięki temu dobrze sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. Ma 87 cm wysokości i jest głęboki na 98 cm. Powierzchnia spania po rozłożeniu jej wynosi 197x140 cm. Materac jest częścią kompletu tego mebla. Posiada on sprężyny bonelowe typu pocket.

Jedną z największych zalet sofy jest niewątpliwie możliwość dobrania obicia pod wystrój swojego mieszkania. Do wyboru jest aż 173 kolory, dzięki czemu mebel zachowa bardzo unikatowy charakter i pozwoli sprawić, by wnętrze było do siebie idealnie dopasowane.

Producentem tej sofy jest CrisTrap. To polska firma wywodząca się z Wejherowa, której meble znajdują się w ponad 200 salonach w całej Polsce. To sprawdzona marka, dzięki czemu kupując Wenus sofę stelaż włoski, ma się pewność, że produkt będzie wykonany z wysoką starannością i jakością. Na dodatek, kupując polskie produkty, wspierasz lokalną gospodarkę!