Toronto narożnik Cristap Meble

Toronto narożnik

Toronto narożnik
Toronto narożnik
Toronto narożnik
Toronto narożnik
Toronto narożnik
Toronto narożnik
5717
Dostawa GRATIS
Szerokość 270 cm, Wysokość 90-95 cm, Głębokość 170 cm
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Toronto narożnik tapicerowany Cristap Meble 270 × 90/95 × 170 cm

  • sprężyna falista
  • pianka wysokoelastyczna HR
  • regulowane zagłówki
  • pojemnik na pościel
  • wspomaganie rozkładania
  • funkcja spania o powierzchni 210x130 cm
  • nóżki chromowane
  • narożnik wymaga samodzielnego montażu.

Narożnik Toronto producenta Cristap Meble to połączenie innowacyjnych rozwiązań z nutą tradycji. Oznacza się wysoką funkcjonalnością, prostotą w obsłudze i dużym komfortem użytkowania. Dzięki uniwersalnej stylistyce wkomponowuje się w każde wnętrze.

Wielofunkcyjny narożnik pasujący do każdego wnętrza

Narożnik Toronto to wielofunkcyjny mebel, który sprawdzi się w każdym salonie, sypialni lub pokoju gościnnym. Dzięki uniwersalnej stylistyce, możliwości wyboru koloru pokrycia oraz strony narożnika mebel wkomponuje się w każde wnętrze.

Narożnik może być wygodnym miejscem do odpoczynku dla całej rodziny, a po rozłożeniu staje się kanapą do spania dla 3 osób. Powierzchnia przeznaczona do snu to aż 210 × 130 cm. Po wyspaniu się pościel można włożyć do pojemnika znajdującego się wewnątrz narożnika. Pozwala to zachować porządek.

Praktyczne rozwiązania proste i szybkie w obsłudze

Narożnik Toronto odznacza się praktycznymi rozwiązaniami np. pojemnikiem na pościel. Należy do nich też prosty i szybki w obsłudze system rozkładania delfin. Wystarczy wyciągnąć wózek na kółkach, a potem pociągnąć na dół część uzupełniającą powierzchnię przeznaczoną do snu. Mebel posiada solidne chromowane nóżki, które ułatwiają jego przesuwanie. Wymaga samodzielnego montażu, który jest szybki i prosty w wykonaniu.

Mebel zapewniający komfort wypoczynku i snu

Narożnik wypełniony jest pianką wysokoelastyczną HR i sprężynami falistymi. Pozwala to na uzyskanie miękkiego i otulającego nas mebla, a także na duży komfort siedzenia oraz spania na nim. Narożnik nie zapada się pod ciężarem ciała, więc jego użytkownicy wstają wypoczęci, bez bólów pleców i kręgosłupa. Komfort wypoczynku gwarantują też regulowane zagłówki, które pozwalają na wygodne podparcie głowy.

Uniwersalny, komfortowy i funkcjonalny mebel do każdego domu

Narożnik Toronto sprawdzi się w każdym wnętrzu ze względu na subtelnie zaokrąglone kształty oraz uniwersalną stylistykę. Warto też podkreślić jego dużą funkcjonalność i komfort w użytkowaniu.