Legend narożnik Bydgoskie Meble

Legend narożnik

Promocja

Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Legend narożnik
Negocjuj cenę

7280
8089
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 8089 zł
Do końca promocji pozostało
4
23
46
26
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 269 cm, Wysokość 89-104 cm, Głębokość 216 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Legend narożnik tapicerowany Bydgoskie Meble 269 × 89-104 × 216 cm

  • funkcja spania typu Delfin
  • powierzchnia spania 193/120
  • pojemnikiem na pościel
  • narożnik występuje w wersji lewostronnej oraz prawostronnej
  • narożnik wymaga samodzielnego montażu

Narożnik Legend od firmy Bydgoskie Meble doskonale oddaje główne założenia, jakie przyświecały producentowi w trakcie tworzenia tej serii mebli. To nowoczesny, elegancki i funkcjonalny narożnik, który sprawdzi się w każdym salonie lub pokoju. Można się w nim „zatopić” i odprężyć po ciężkim dniu.

Wiele funkcji w jednym niepowtarzalnym meblu

Narożnik Legend od Bydgoskich Mebli odznacza się wysoką funkcjonalnością. Pozwala zaoszczędzić wiele miejsca. Wynika to z tego, że może pełnić funkcję zarówno wygodnego mebla do relaksu, jak i stanowić miejsce do spania. Powierzchnia do spania to aż 193 × 120 cm, dzięki temu mogą się na nim zmieścić 2 osoby. Jest to dobre rozwiązanie dla osób z mniejszymi domami lub tych, którzy często przyjmują gości.

Rozłożenie go przed spaniem jest bardzo łatwe ze względu na zastosowanie systemu rozkładania delfin. Wystarczy tylko pociągnąć wózek znajdujący się pod siedziskiem i przeciągnąć w dół element stanowiący powierzchnię spania.

Warto też zwrócić uwagę na pojemnik na pościel umieszczony wewnątrz narożnika. To bardzo praktyczny element pozwalający na uzyskanie dodatkowego miejsca w pokoju i na zachowanie porządku.

Narożnik zapewniający wysoki komfort odpoczynku i snu

Narożnik wypełniony jest pianką wysokoelastyczną i sprężynami falistymi. Zapewnia to przyjemne odczucia podczas odpoczynku i spania na nim. Siedzisko jest niezwykle miękkie i jednocześnie nie zmienia swojego kształtu pod wpływem ciężaru ciała. Oddziałuje to pozytywnie na jakość odpoczynku oraz na zdrowie pleców i kręgosłupa.

Narożnik Legend — funkcjonalność, nowoczesność i elegancja do każdego wnętrza

Narożnik można dopasować do każdego wnętrza ze względu na możliwość wyboru koloru pokrycia, strony narożnika i kolorystyki solidnych nóżek. Wymaga samodzielnego montażu. Wykonać go można w sposób szybki i prosty. Narożnik świetnie też wygląda w połączeniu z innymi meblami z tej serii. Komplet ten sprawdzi się jako wyposażenie funkcjonalnego i nowoczesnego salonu lub pokoju dziennego.